NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE ODCINEK 543

Falkowicz jest gotów zapłacić każdą cenę, żeby utrzymać w tajemnicy nie szczegóły swoich badań klinicznych, ale także łączące go z Adamem Krajewskim (Grzegorz Daukszewicz) więzy krwi. W końcu broni tych sekretów od wielu lat. Czy Adam dowie się w końcu, że Andrzej jest jego bratem?

 Odcinek 543

Komentarze   

-4 #5 weronisia prysia 2013-12-27 16:52
[quote name="xyz"]Lesz ek Wawrzyniak znów odwiedza szpital i spotyka się z Falkowiczem. Okazuje się, że przed laty obaj wspólnie pracowali nad nowym lekiem na stwardnienie rozsiane, ale wynaleziona przez nich cząsteczka nie była stabilna. Leszek próbuje również porozmawiać z Wiktorią i kierownikiem badań - Rogalskim, ale profesor mu to uniemożliwia. W dodatku, Falkowicz ostrzega doktor Consalidę, że naukowiec leczy się psychiatrycznie i może być niebezpieczny. Tymczasem Agata, po odejściu z pracy w instytucie, przygotowuje się do zaległego egzaminu - cały czas wspierana przez kolegów z Leśnej Góry. Do szpitala trafia Wojtek - chłopak, który zatruł się grzybami. Adam walczy o jego życie, ale pacjent potrzebuje przeszczepu wątroby, a szanse na znalezienie dawcy są małe.
Jednocześnie w Leśnej Górze pojawia się także Krzysztof - więzień skazany za morderstwo, który przyjeżdża na badania zalecone przez Sambora. Chorym opiekuje się Nina, ale lekarka nie ukrywa przed nim swojej niechęci…
Cytować
+8 #4 xyz 2013-12-18 22:40
Leszek Wawrzyniak znów odwiedza szpital i spotyka się z Falkowiczem. Okazuje się, że przed laty obaj wspólnie pracowali nad nowym lekiem na stwardnienie rozsiane, ale wynaleziona przez nich cząsteczka nie była stabilna. Leszek próbuje również porozmawiać z Wiktorią i kierownikiem badań - Rogalskim, ale profesor mu to uniemożliwia. W dodatku, Falkowicz ostrzega doktor Consalidę, że naukowiec leczy się psychiatrycznie i może być niebezpieczny. Tymczasem Agata, po odejściu z pracy w instytucie, przygotowuje się do zaległego egzaminu - cały czas wspierana przez kolegów z Leśnej Góry. Do szpitala trafia Wojtek - chłopak, który zatruł się grzybami. Adam walczy o jego życie, ale pacjent potrzebuje przeszczepu wątroby, a szanse na znalezienie dawcy są małe.
Jednocześnie w Leśnej Górze pojawia się także Krzysztof - więzień skazany za morderstwo, który przyjeżdża na badania zalecone przez Sambora. Chorym opiekuje się Nina, ale lekarka nie ukrywa przed nim swojej niechęci…
Cytować
+19 #3 margarrtta 2013-12-15 15:06
Nie mogę się doczekać tego odcinka :P
Cytować
+2 #2 Kate 17 2013-12-14 20:43
:lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
Cytować
-5 #1 m. 2013-12-14 16:22
wiecej pytań w tym streszczeniu niż faktów...
Cytować

Dodaj komentarz

Great new costomer Bonus Bet365 read here.
View best betting by artbetting.net
Download Full Premium themes