NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE ODCINEK 543

Falkowicz jest gotów zapłacić każdą cenę, żeby utrzymać w tajemnicy nie szczegóły swoich badań klinicznych, ale także łączące go z Adamem Krajewskim (Grzegorz Daukszewicz) więzy krwi. W końcu broni tych sekretów od wielu lat. Czy Adam dowie się w końcu, że Andrzej jest jego bratem?

 Odcinek 543

Komentarze   

 
-5 #1 m. 2013-12-14 16:22
wiecej pytań w tym streszczeniu niż faktów...
Cytować
 
 
+2 #2 Kate 17 2013-12-14 20:43
:lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
Cytować
 
 
+19 #3 margarrtta 2013-12-15 15:06
Nie mogę się doczekać tego odcinka :P
Cytować
 
 
+8 #4 xyz 2013-12-18 22:40
Leszek Wawrzyniak znów odwiedza szpital i spotyka się z Falkowiczem. Okazuje się, że przed laty obaj wspólnie pracowali nad nowym lekiem na stwardnienie rozsiane, ale wynaleziona przez nich cząsteczka nie była stabilna. Leszek próbuje również porozmawiać z Wiktorią i kierownikiem badań - Rogalskim, ale profesor mu to uniemożliwia. W dodatku, Falkowicz ostrzega doktor Consalidę, że naukowiec leczy się psychiatrycznie i może być niebezpieczny. Tymczasem Agata, po odejściu z pracy w instytucie, przygotowuje się do zaległego egzaminu - cały czas wspierana przez kolegów z Leśnej Góry. Do szpitala trafia Wojtek - chłopak, który zatruł się grzybami. Adam walczy o jego życie, ale pacjent potrzebuje przeszczepu wątroby, a szanse na znalezienie dawcy są małe.
Jednocześnie w Leśnej Górze pojawia się także Krzysztof - więzień skazany za morderstwo, który przyjeżdża na badania zalecone przez Sambora. Chorym opiekuje się Nina, ale lekarka nie ukrywa przed nim swojej niechęci…
Cytować
 
 
-4 #5 weronisia prysia 2013-12-27 16:52
[quote name="xyz"]Lesz ek Wawrzyniak znów odwiedza szpital i spotyka się z Falkowiczem. Okazuje się, że przed laty obaj wspólnie pracowali nad nowym lekiem na stwardnienie rozsiane, ale wynaleziona przez nich cząsteczka nie była stabilna. Leszek próbuje również porozmawiać z Wiktorią i kierownikiem badań - Rogalskim, ale profesor mu to uniemożliwia. W dodatku, Falkowicz ostrzega doktor Consalidę, że naukowiec leczy się psychiatrycznie i może być niebezpieczny. Tymczasem Agata, po odejściu z pracy w instytucie, przygotowuje się do zaległego egzaminu - cały czas wspierana przez kolegów z Leśnej Góry. Do szpitala trafia Wojtek - chłopak, który zatruł się grzybami. Adam walczy o jego życie, ale pacjent potrzebuje przeszczepu wątroby, a szanse na znalezienie dawcy są małe.
Jednocześnie w Leśnej Górze pojawia się także Krzysztof - więzień skazany za morderstwo, który przyjeżdża na badania zalecone przez Sambora. Chorym opiekuje się Nina, ale lekarka nie ukrywa przed nim swojej niechęci…
Cytować
 

Dodaj komentarz

Great new costomer Bonus Bet365 read here.
View best betting by artbetting.net
Download Full Premium themes